62,90 kr
I lager
SKU
29075
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 56,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 53,47 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 50,32 kr /st - Spara 20%
Trixie Tunnel Dog Flap XS–S är en smart och diskret lösning när du vill ge din hundlucka ett snyggt och heltäckande montage. Den vita tunneln i slitstark hårdplast monteras mellan inner- och ytterdelen av luckan och döljer effektivt eventuella hålrum i väggar och dörrar, så installationen får ett prydligt och professionellt utseende.
Tunneln är anpassad för Trixie 2-Way Dog Flap XS–S och har ett påbyggnadsmått på 30 mm. Med måtten 218 x 227 mm blir den en perfekt komplettering som gör din hund- eller kattlucka både snyggare och mer funktionell.
Tunneln är anpassad för Trixie 2-Way Dog Flap XS–S och har ett påbyggnadsmått på 30 mm. Med måtten 218 x 227 mm blir den en perfekt komplettering som gör din hund- eller kattlucka både snyggare och mer funktionell.
| Streckkod | 4011905038766 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit |
| Passar | Trixie 2-Way Dog Flap XS-S |
| Storlek | XS/S |
| Bredd | 21,80 cm |
| Höjd | 22,70 cm |
| Installationsdjup | 30 mm |
| Utskärningshål | 218 x 227 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie




