1 339,00 kr
Ej i lager
SKU
15532
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 272,05 kr /st - Spara 5%
Staywell Aluminium L från PetSafe är designad för att ge större hundar en trygg, smidig och slitstark passage mellan inne- och utemiljö. Den vitlackerade aluminiumramen ger extra stabilitet, samtidigt som den böjbara rökfärgade luckan stängs säkert tack vare magneten i nederkant, vilket hjälper till att hålla drag och väder ute.
Med en praktisk 2-vägs låsfunktion kan du enkelt styra när hunden får gå ut eller in. Den integrerade tunneln gör monteringen enkel och flexibel, oavsett om hundluckan ska installeras i trä- eller metalldörrar eller direkt i en vägg. När luckan inte används kan öppningen stängas helt med den robusta täckluckan i hårdplast.
En tålig och funktionell hundlucka som passar hundar upp till 45 kg och ger både bekvämlighet och kontroll i vardagen.
Med en praktisk 2-vägs låsfunktion kan du enkelt styra när hunden får gå ut eller in. Den integrerade tunneln gör monteringen enkel och flexibel, oavsett om hundluckan ska installeras i trä- eller metalldörrar eller direkt i en vägg. När luckan inte används kan öppningen stängas helt med den robusta täckluckan i hårdplast.
En tålig och funktionell hundlucka som passar hundar upp till 45 kg och ger både bekvämlighet och kontroll i vardagen.
| Streckkod | 5011569105889 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Passar | Passar hundar upp till 45 kg |
| Storlek | L |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 25,70 cm |
| Höjd | 40,00 cm |
| Djurets vikt (kg) | 45,00 kr |
| Installationsdjup | Upp till 50 mm |
| Lucka mått | 257 x 400 mm |
| Låsning | 2-vägs |
| Modell | PetSafe Staywell 640 |
| Utskärningshål | 277 x 451 mm |
| Ram yttermått | 329 x 503 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe



