899,00 kr
Ej i lager
SKU
30573
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 854,05 kr /st - Spara 5%
PetSafe Staywell Aluminium är en robust och slitstark hundlucka som ger små hundar en trygg och smidig passage in och ut ur hemmet. Den vitlackerade aluminiumramen är både hållbar och stilren, medan den böjbara rökfärgade luckan med magnet i nederkant sluter tätt och skyddar mot drag. Med 2-vägs låsfunktion kan du enkelt välja om luckan ska vara öppen eller låst, allt efter behov.
En inbyggd tunnel gör installationen enkel och ger ett snyggt resultat i både trä- och metalldörrar samt väggar. När luckan inte används kan den stängas med den medföljande täckluckan i tålig hårdplast. Med yttermått på 202 x 299 mm och en lucköppning på 130 x 194 mm är PetSafe Staywell Aluminium S ett säkert och kvalitativt val för hundar upp till 7 kg.
| Streckkod | 5011569105865 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Vikt | Passar hundar upp till 7 kg |
| Storlek | S |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 13,00 cm |
| Höjd | 19,40 cm |
| Djurets vikt (kg) | 7,00 kr |
| Installationsdjup | Upp till 50 mm |
| Lucka mått | 130 x 194 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 2-vägs |
| Modell | PetSafe Staywell 600 |
| Utskärningshål | 150 mm x 245 mm |
| Ram yttermått | 202 x 299 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe




