579,00 kr
I lager
SKU
29077
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 521,10 kr /st - Spara 10%
Trixie 2-Way Dog Flap S–M ger mellanstora hundar en trygg och praktisk passage mellan inne- och utemiljö. Den vita ramen ramar in en böjbar, transparent lucka som gör det enkelt för hunden att ta sig igenom. Med sin 2-vägs låsfunktion kan du själv bestämma om luckan ska vara öppen åt båda håll eller låsas vid behov – perfekt för att kontrollera hundens utevistelse.
För extra säkerhet medföljer en löstagbar täcklucka av metall som effektivt skyddar mot hårt väder och håller ovälkomna gäster ute. Tunneln som ingår gör installationen snygg och komplett. Med yttermått på 300 x 360 mm och en lucköppning på 225 x 295 mm är Trixie 2-Way Dog Flap S–M ett pålitligt val för hundar som vill kunna gå ut och in på egen tass.
För extra säkerhet medföljer en löstagbar täcklucka av metall som effektivt skyddar mot hårt väder och håller ovälkomna gäster ute. Tunneln som ingår gör installationen snygg och komplett. Med yttermått på 300 x 360 mm och en lucköppning på 225 x 295 mm är Trixie 2-Way Dog Flap S–M ett pålitligt val för hundar som vill kunna gå ut och in på egen tass.
| Streckkod | 4011905038780 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit |
| Storlek | S/M |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 22,50 cm |
| Höjd | 29,50 cm |
| Installationsdjup | 19–32 mm |
| Lucka mått | 225 x 295 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 2-vägs |
| Utskärningshål | 248 x 308 mm |
| Ram yttermått | 300 x 360 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie




