419,00 kr
I lager
SKU
29076
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 398,05 kr /st - Spara 5%
Trixie 2-Way Dog Flap XS–S ger små hundar en smidig och trygg väg ut och in ur hemmet. Luckan har en vit, stilren ram och en böjbar transparent dörr som gör passagen bekväm för hunden. Med sin 2-vägs låsfunktion kan du enkelt välja om luckan ska vara öppen åt båda håll eller låst, beroende på behov och situation.
För extra säkerhet ingår en löstagbar täcklucka av metall som skyddar mot hårt väder och hindrar oönskade besökare från att ta sig in. Tunneln ingår och gör installationen både snygg och funktionell. Med yttermått på 250 x 290 mm och en lucköppning på 200 x 210 mm är Trixie 2-Way Dog Flap XS–S ett pålitligt val för mindre hundar som behöver sin egen lilla dörr till världen utanför.
För extra säkerhet ingår en löstagbar täcklucka av metall som skyddar mot hårt väder och hindrar oönskade besökare från att ta sig in. Tunneln ingår och gör installationen både snygg och funktionell. Med yttermått på 250 x 290 mm och en lucköppning på 200 x 210 mm är Trixie 2-Way Dog Flap XS–S ett pålitligt val för mindre hundar som behöver sin egen lilla dörr till världen utanför.
| Streckkod | 4011905038773 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit |
| Storlek | XS/S |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 20,00 cm |
| Höjd | 21,00 cm |
| Installationsdjup | 19 - 32 mm |
| Lucka mått | 200 x 210 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 2-vägs |
| Utskärningshål | 218 x 227 mm |
| Ram yttermått | 250 x 290 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie
-
Premio Marbled Duckies 7,5 cmReapris 1,95 kr Ord. 3,90 kr



