Rogz Urban Koppel Guld är den ultimata kombinationen av stil och funktion för små hundar. Med en trendig design i mjuka pastellfärger och eleganta roséguldsdetaljer, blir varje promenad en stilfull upplevelse. Materialet är både slitstarkt och hållbart, medan det mjuka plyschtyget ger ett bekvämt och behagligt grepp för dig som hundägare.
Detta koppel är utformat med säkerhet i fokus, vilket gör att din fyrbenta vän alltid är nära, oavsett om ni utforskar stadens gator eller njuter av en lugn promenad i parken. Med praktiska funktioner som en 360° vridbar pistolhake och ett komfortabelt handtag, erbjuder kopplet en smidig och trygg hantering. Med en längd på 180 cm, får ni den perfekta balansen mellan kontroll och rörelsefrihet.
Detta koppel är utformat med säkerhet i fokus, vilket gör att din fyrbenta vän alltid är nära, oavsett om ni utforskar stadens gator eller njuter av en lugn promenad i parken. Med praktiska funktioner som en 360° vridbar pistolhake och ett komfortabelt handtag, erbjuder kopplet en smidig och trygg hantering. Med en längd på 180 cm, får ni den perfekta balansen mellan kontroll och rörelsefrihet.
| Storlek | Bröstmått |
|---|---|
| XS | 26 - 30 cm |
| XS/S | 30 - 35 cm |
| S | 34 - 40 cm |
| S/M | 38 - 44 cm |
| M | 43 - 50 cm |
| Varumärke | Rogz |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Längd | 180,00 cm |
| Koppeltyp | Standard |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Rogz



