299,00 kr
I lager
SKU
43071
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 269,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 254,15 kr /st - Spara 15%
Trixies Dog Activity Ball & Treat kombinerar lekfullhet med lärande för din hund. Den här smarta godisdispensern uppmuntrar till aktivitet och träning genom att ge belöningar när bollen läggs i rätt hål. Det finns två utkast för godis, vilket gör det till en engagerande upplevelse för din fyrbenta vän.
Med den medföljande bollen kan hunden njuta av både fysisk och mental stimulans, vilket hjälper till att hålla den glad och aktiv. Med måtten Ø 17 x 18 cm är den lätt att placera i olika miljöer hemma.
Med den medföljande bollen kan hunden njuta av både fysisk och mental stimulans, vilket hjälper till att hålla den glad och aktiv. Med måtten Ø 17 x 18 cm är den lätt att placera i olika miljöer hemma.
| Streckkod | 4011905320090 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit/Blå |
| Passar | Runda godis max ⌀15 mm | Boll ⌀ 6 cm |
| Längd | 17,00 cm |
| Bredd | 17,00 cm |
| Höjd | 18,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
| Svårighetsgrad | 3 av 3 - Svår |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie





