139,00 kr
Ej i lager
SKU
50627
Sprid lekglädje och julstämning med KONG Holiday Comfort Jumbo Bird Mix XL, det extra stora och färgglada plyschdjuret som bjuder in till både lek och mys. Med sina långa, fladdriga kroppar är denna jättefågel perfekt för skaklekar, och de inbyggda prassel- och pipljuden håller din hunds intresse vid liv.
Den supermjuka pälsen och de festliga julfärgerna gör KONG Holiday Comfort Jumbo Bird snabbt till en favorit, både för aktiva lekar och mysiga tupplurar efter julklappsöppningen. Denna härliga julleksak kommer i mixade färger och är utformad för att sprida glädje och värma varje hundhjärta under vintermånaderna.
Den supermjuka pälsen och de festliga julfärgerna gör KONG Holiday Comfort Jumbo Bird snabbt till en favorit, både för aktiva lekar och mysiga tupplurar efter julklappsöppningen. Denna härliga julleksak kommer i mixade färger och är utformad för att sprida glädje och värma varje hundhjärta under vintermånaderna.
| Streckkod | 035585514222 |
|---|---|
| Varumärke | Kong |
| Färg | Mixade färger |
| Storlek | XL |
| Längd | 51,00 cm |
| Bredd | 19,00 cm |
| Höjd | 12,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Kong



