119,00 kr
Ej i lager
SKU
50633
KONG Holiday Cozie Reindeer är en underbart mjuk plyschleksak formad som en charmig ren iklädd julmössa. Denna leksak är perfekt för hundar som tycker om att både gosa och leka inomhus. Med ett extra lager tyg blir den mer hållbar och tåligare mot mildare tugg.
Den inbyggda pipen i KONG Holiday Cozie Reindeer lockar din hund till lek, medan den mjuka kroppen inbjuder till långa kramstunder. Denna juliga plyschren blir snabbt en favorit under vintermyset, och passar både stora och små hundar som vill njuta av högtiden tillsammans med sina ägare.
Den inbyggda pipen i KONG Holiday Cozie Reindeer lockar din hund till lek, medan den mjuka kroppen inbjuder till långa kramstunder. Denna juliga plyschren blir snabbt en favorit under vintermyset, och passar både stora och små hundar som vill njuta av högtiden tillsammans med sina ägare.
| Streckkod | 035585535128 |
|---|---|
| Varumärke | Kong |
| Färg | Brun |
| Storlek | M |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 10,00 cm |
| Höjd | 5,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Kong



