439,00 kr
I lager
SKU
13845
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 395,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 373,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 351,20 kr /st - Spara 20%
Lexi Matbar Vägg Dubbel L från Jonas Of Sweden är en robust och stabil lösning för din hunds måltider. Tillverkad i Sverige av rostfritt stål av hög kvalitet, håller denna matbar långsiktigt och ståndaktigt. Gummitassarna på undersidan säkerställer att matbaren håller sig på plats, även under ivriga matstunder.
Denna ståtliga ställning är designad för att rymma två skålar, vilket gör den perfekt för hushåll med flera fyrbenta familjemedlemmar. Den är särskilt anpassad för att användas med Lexi rostfria skålar i storlek Large. Observera att skålar inte ingår vid köp. Med måtten 57 x 28 cm och hål för skålar på 2 x Ø 24 cm passar den in i de flesta köksutrymmen.
Denna ståtliga ställning är designad för att rymma två skålar, vilket gör den perfekt för hushåll med flera fyrbenta familjemedlemmar. Den är särskilt anpassad för att användas med Lexi rostfria skålar i storlek Large. Observera att skålar inte ingår vid köp. Med måtten 57 x 28 cm och hål för skålar på 2 x Ø 24 cm passar den in i de flesta köksutrymmen.
| Streckkod | 00138451 |
|---|---|
| Varumärke | Jonas Of Sweden |
| Färg | Silver |
| Mått | Hål för skål Ø 24 cm |
| Passar | Lexi Skål Large |
| Storlek | L |
| Längd | 57,00 cm |
| Bredd | 28,00 cm |
| Material | Rostfri |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Jonas Of Sweden



