159,00 kr
I lager
SKU
44768
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 143,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 135,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 127,20 kr /st - Spara 20%
Trixie Matskål Upphöjd Yum Yum, en elegant keramikskål designad med ett modernt fiskbensmönster. Skålen är inte bara stilfull utan också praktisk med sin upphöjda bas, vilket gör att din katt enkelt kan äta och dricka på ett bekvämt sätt.
Skålen är tillverkad av hållbar keramik och har en söt dekortext "Yum Yum" tryckt i botten, vilket ger en charmig touch till måltiderna. Dessutom är skålen enkel att hålla ren då den tål maskindisk, perfekt för en smidig vardag. Med en diameter på 17 cm och en volym på 350 ml är denna skål ett utmärkt val för att möta din katts behov.
Skålen är tillverkad av hållbar keramik och har en söt dekortext "Yum Yum" tryckt i botten, vilket ger en charmig touch till måltiderna. Dessutom är skålen enkel att hålla ren då den tål maskindisk, perfekt för en smidig vardag. Med en diameter på 17 cm och en volym på 350 ml är denna skål ett utmärkt val för att möta din katts behov.
| Streckkod | 4011905248097 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå |
| Volym (ml) | 350,00 ml |
| Längd | 17,00 cm |
| Bredd | 17,00 cm |
| Material | Keramik |
| Motiv | YUM YUM |
| Mönster | Chevronmönster |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



