46,90 kr
I lager
SKU
18331
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 42,21 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 39,87 kr /st - Spara 15%
- Köp 9 för 37,52 kr /st - Spara 20%
Trixie Träborste. En mjuk och skonsam pälsvårdsborste med naturborst som lämpar sig för de flesta pälstyper – från släthårigt och korthårigt till strävhårigt och långhårigt. De täta borsten tar effektivt bort löst hår, damm och småpartiklar samtidigt som de ger pälsen en naturlig, vacker glans.
Det ergonomiska trähandtaget ligger bekvämt i handen och gör borstningen till en behaglig stund för både djur och ägare. En perfekt borste för daglig vård som håller pälsen ren, mjuk och välvårdad.
Det ergonomiska trähandtaget ligger bekvämt i handen och gör borstningen till en behaglig stund för både djur och ägare. En perfekt borste för daglig vård som håller pälsen ren, mjuk och välvårdad.
| Streckkod | 4011905023267 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Natur |
| Mått | 5 x 18 cm |
| Längd | 18,00 cm |
| Bredd | 5,00 cm |
| Pälstyp | Släthårig, Korthårig, Strävhårig, Lockig, Långhårig, Raggig päls |
| Pälsvård för | Glans & Finish, Rengöring |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



