97,90 kr
I lager
SKU
13330
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 93,01 kr /st - Spara 5%
PetSafe Tunnel Original Vit är en vit tunnel i hållbar hårdplast framtagen för att komplettera PetSafe Original-kattluckor i serie 700. Den monteras mellan luckans inner- och ytterdel och skapar en prydlig och stabil genomgång när installationen går genom vägg eller dörr.
Tunneln är utformad för att dölja eventuella hålrum och ge ett mer enhetligt och professionellt slutresultat. Ett praktiskt tillbehör för dig som vill få en snygg och trygg infattning runt husdjursluckan.
Tunneln är utformad för att dölja eventuella hålrum och ge ett mer enhetligt och professionellt slutresultat. Ett praktiskt tillbehör för dig som vill få en snygg och trygg infattning runt husdjursluckan.
| Streckkod | 5011569005967 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Passar | PetSafe Staywell Original 715, 737, 730 |
| Storlek | S |
| Bredd | 15,80 cm |
| Höjd | 18,50 cm |
| Modell | Staywell® 700 Series Extension Tunnel |
| Utskärningshål | 158 x 185 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe




