62,90 kr
I lager
SKU
26855
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 56,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 53,47 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 50,32 kr /st - Spara 20%
Trixie Flasher Bone ID-tub gör promenaderna säkrare genom att ge din hund ett tydligt och blinkande ljus som syns upp till 200 meter i mörker. Den lilla, lätta lampan lyser i både rött och blått och är enkel att fästa på halsband, sele eller koppel, vilket gör den till ett smidigt tillbehör för kvälls- och morgonrundor.
Tillverkad av tålig plast och försedd med en praktisk ID-tub ger den dessutom möjlighet att lägga in kontaktuppgifter – perfekt om hunden skulle komma bort. Lampan är vattentålig och byggd för att klara vardagens alla väder.
Med sitt kompakta format blir Trixie Flasher Bone ID-tub ett tryggt och smart val för varje hundägare som vill synas bättre i mörkret.
Tillverkad av tålig plast och försedd med en praktisk ID-tub ger den dessutom möjlighet att lägga in kontaktuppgifter – perfekt om hunden skulle komma bort. Lampan är vattentålig och byggd för att klara vardagens alla väder.
Med sitt kompakta format blir Trixie Flasher Bone ID-tub ett tryggt och smart val för varje hundägare som vill synas bättre i mörkret.
| Streckkod | 4011905134468 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Mixade färger |
| Mått | 2 x 4 cm |
| Bra att veta | Reservbatteri ingår. |
| Övrigt | Lystid: 20 timmar |
| Längd | 4,00 cm |
| Bredd | 2,00 cm |
| Batteri | LR41 |
| Ljuslängd | upp till 200 meter |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



