419,00 kr
I lager
SKU
48377
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 398,05 kr /st - Spara 5%
Sherpa Walk Around Dog Pack är den perfekta följeslagaren för dig och din hund på era äventyr. Med flera dragkedjefack kan du enkelt organisera godsaker, telefoner och andra viktiga tillbehör under era promenader. Tack vare den smarta seriekopplingen kan du fästa ytterligare tillbehör, som Sherpa Quick Walk Godisväska och Sherpa Fold A Bowl Vattenskål, vilka säljs separat.
Väskan är utrustad med en praktisk kopplingsklämma för att enkelt hantera nycklar, så att du slipper leta när du ska låsa upp bilen eller dörren. Med den integrerade avfallspåsedispensern kan du snabbt och smidigt plocka upp efter din hund, även om avfallspåsar säljs separat. Väskan inkluderar dessutom en återanvändbar sportvattenflaska så att du kan ha med vatten utan att bekymra dig.
Sherpa Walk Around Pack kan justeras för att bäras runt midjan eller tvärs över kroppen, med ett vadderat meshryggmaterial som ger komfort och bra ventilation. Oavsett om ni är vid kusten eller på bergstoppen, erbjuder Sherpas Active-linje lösningar för alla destinationer. Ta med din hund på resan med Sherpas praktiska husdjurstillbehör, designade för att göra era äventyr enklare och mer njutbara.
Väskan är utrustad med en praktisk kopplingsklämma för att enkelt hantera nycklar, så att du slipper leta när du ska låsa upp bilen eller dörren. Med den integrerade avfallspåsedispensern kan du snabbt och smidigt plocka upp efter din hund, även om avfallspåsar säljs separat. Väskan inkluderar dessutom en återanvändbar sportvattenflaska så att du kan ha med vatten utan att bekymra dig.
Sherpa Walk Around Pack kan justeras för att bäras runt midjan eller tvärs över kroppen, med ett vadderat meshryggmaterial som ger komfort och bra ventilation. Oavsett om ni är vid kusten eller på bergstoppen, erbjuder Sherpas Active-linje lösningar för alla destinationer. Ta med din hund på resan med Sherpas praktiska husdjurstillbehör, designade för att göra era äventyr enklare och mer njutbara.
| Streckkod | 786306550714 |
|---|---|
| Varumärke | Sherpa |
| Färg | Grå/Turkos |
| Passar | Godisväska Sherpa Quick Walk Dog Bag och Vattenskål Sherpa Fold A Bowl |
| Längd | 38,00 cm |
| Bredd | 15,00 cm |
| Höjd | 7,50 cm |
| Midjemått | 56-139 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Sherpa



