1 269,00 kr
I lager
SKU
48431
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 142,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 1 078,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 1 015,20 kr /st - Spara 20%
Flamingo Hundramp 120 x 30 cm är en stabil och pålitlig ramp tillverkad i robust furu som erbjuder säkerhet och bekvämlighet för både unga, äldre och återhämtande husdjur. Rampens halksäkra yta gör det enkelt och säkert för ditt djur att nå platser som soffan, sängen eller bilen utan att behöva hoppa, vilket är skonsamt för lederna.
Den användarvänliga designen hos hundrampen inkluderar två smidiga handtag och en hopfällbar funktion, vilket gör den lätt att förvara och enkel att ta med på bilresor och dagsutflykter. Rampen är utrustad med en säker låsanordning samt gummifötter som håller den stadigt på plats under användning. Med måtten 120 x 30 x 6 cm och en kapacitet på 50 kg är denna ramp ett praktiskt verktyg för alla som vill underlätta vardagen för sina fyrbenta vänner.
Den användarvänliga designen hos hundrampen inkluderar två smidiga handtag och en hopfällbar funktion, vilket gör den lätt att förvara och enkel att ta med på bilresor och dagsutflykter. Rampen är utrustad med en säker låsanordning samt gummifötter som håller den stadigt på plats under användning. Med måtten 120 x 30 x 6 cm och en kapacitet på 50 kg är denna ramp ett praktiskt verktyg för alla som vill underlätta vardagen för sina fyrbenta vänner.
| Streckkod | 5400585012422 |
|---|---|
| Varumärke | Flamingo |
| Färg | Naturbrun/Svart |
| Vikt | 4 kg |
| Längd | 120,00 cm |
| Bredd | 30,00 cm |
| Höjd | 6,00 cm |
| Max vikt (kg) | 50,00 kr |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Flamingo



