599,00 kr
I lager
SKU
44630
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 539,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 509,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 479,20 kr /st - Spara 20%
Trixie Transportbur Capri Salvia 3 Open är en perfekt lösning för att tryggt och enkelt transportera hundar och större katter. Tillverkad av hållbar hårdplast, erbjuder denna transportbur en säker resa för ditt husdjur med en integrerad hållare på taket för säkerhetsbältet.
Buren är utrustad med ett bekvämt bärhandtag och en robust metalldörr, vilket gör den lätt att använda. Den smarta gallerluckan i taket gör det enkelt att fånga upp eller släppa ner ditt djur, och med två öppningar kan du snabbt och smidigt hantera situationer där snabba in- och utgångar behövs.
Transportburen har en maximal viktkapacitet på 12 kg och dimensionerna 61 x 40 x 38 cm, vilket ger gott om utrymme för ditt husdjur att känna sig bekvämt.
Buren är utrustad med ett bekvämt bärhandtag och en robust metalldörr, vilket gör den lätt att använda. Den smarta gallerluckan i taket gör det enkelt att fånga upp eller släppa ner ditt djur, och med två öppningar kan du snabbt och smidigt hantera situationer där snabba in- och utgångar behövs.
Transportburen har en maximal viktkapacitet på 12 kg och dimensionerna 61 x 40 x 38 cm, vilket ger gott om utrymme för ditt husdjur att känna sig bekvämt.
| Streckkod | 4011905398693 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Salvia/Ljusgrå |
| Vikt | 2,5 kg |
| Längd | 61,00 cm |
| Bredd | 40,00 cm |
| Höjd | 38,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 12,00 kr |
| Material | Plast |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



