669,00 kr
I lager
SKU
41785
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 602,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 568,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 535,20 kr /st - Spara 20%
Trixie cykelkorg för pakethållare grå är den perfekta lösningen för att transportera ditt lilla husdjur tryggt och säkert. Tillverkad i väderbeständig plast skyddar den mot regn och vind, vilket gör den idealisk för alla väderförhållanden. Med den halkfria dynan får ditt husdjur en bekväm resa, och den kan enkelt tvättas i maskin vid 30°C för hygienens skull.
Det svarta gallret är utrustat med skrammelskydd och ett smidigt snabblåssystem som håller din fyrbenta vän säker under färden. Korgen är anpassad för pakethållare som är mellan 6 och 16 cm breda och kan bära upp till 6 kg, med måtten 46 x 36 x 47 cm. Detta gör den till ett praktiskt och funktionellt val för dig och ditt husdjur.
Det svarta gallret är utrustat med skrammelskydd och ett smidigt snabblåssystem som håller din fyrbenta vän säker under färden. Korgen är anpassad för pakethållare som är mellan 6 och 16 cm breda och kan bära upp till 6 kg, med måtten 46 x 36 x 47 cm. Detta gör den till ett praktiskt och funktionellt val för dig och ditt husdjur.
| Streckkod | 4047974131152 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå |
| Passar | Pakethållare bredd 6-16 cm |
| Längd | 46,00 cm |
| Bredd | 36,00 cm |
| Höjd | 47,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 6,00 kr |
| Skötselråd | Dyna tål maskintvätt |
| Tvättråd | Maskintvätt 30°C |
| Material | Plast |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



