329,00 kr
I lager
SKU
49285
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 296,10 kr /st - Spara 10%
Trixies transportväska Elisa Sand kombinerar stil och funktionalitet i en elegant väska med canvas-look, konstläderdetaljer och nätade inslag. Designen är inte bara estetiskt tilltalande, utan erbjuder också praktiska lösningar för både djur och ägare. Väskan är vadderad för att ge ditt husdjur en mjuk och trygg resa, och dess smarta konstruktion gör det enkelt att öppna den både framtill och upptill för smidig åtkomst.
För att öka säkerheten har väskan ett kort integrerat koppel som hindrar ditt djur från att hoppa ut. Den är även försedd med flera ytterfickor där du kan förvara nödvändiga tillbehör. Med en viktkapacitet på upp till 5 kg och en storlek på 41 x 20 x 26 cm, passar den perfekt för mindre husdjur. Trixies transportväska Elisa Sand erbjuder en bekväm och stilren lösning för dina transportbehov.
För att öka säkerheten har väskan ett kort integrerat koppel som hindrar ditt djur från att hoppa ut. Den är även försedd med flera ytterfickor där du kan förvara nödvändiga tillbehör. Med en viktkapacitet på upp till 5 kg och en storlek på 41 x 20 x 26 cm, passar den perfekt för mindre husdjur. Trixies transportväska Elisa Sand erbjuder en bekväm och stilren lösning för dina transportbehov.
| Streckkod | 4011905708942 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Sand |
| Längd | 41,00 cm |
| Bredd | 20,00 cm |
| Höjd | 26,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 5,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



