399,00 kr
I lager
SKU
48493
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 359,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 339,15 kr /st - Spara 15%
Ozami Transportväska Röd, tillverkad i slitstark nylon. Designad för mindre husdjur upp till tre kilo, ger väskan både komfort och säkerhet under resan. Den är utrustad med nätade sidor som inte bara säkerställer god ventilation utan också ger ditt djur en trygg känsla genom att erbjuda överblick över omgivningen.
Inuti hittar du ett integrerat kort koppel som håller ditt djur säkert under hela transporten. För maximal bärkomfort har väskan både praktiska bärhandtag och en justerbar axelrem. Denna transportväska är ett utmärkt val för resor, veterinärbesök eller dagliga utflykter. Med sina dimensioner på 41,5 x 25 x 25 cm är den lätt att hantera och hålla ren.
Inuti hittar du ett integrerat kort koppel som håller ditt djur säkert under hela transporten. För maximal bärkomfort har väskan både praktiska bärhandtag och en justerbar axelrem. Denna transportväska är ett utmärkt val för resor, veterinärbesök eller dagliga utflykter. Med sina dimensioner på 41,5 x 25 x 25 cm är den lätt att hantera och hålla ren.
| Streckkod | 7330002043266 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Röd/Svart |
| Längd | 41,50 cm |
| Bredd | 25,00 cm |
| Höjd | 25,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 3,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Transportväska Blå399,00 kr
Fler produkter från Ozami



