339,00 kr
I lager
SKU
39130
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 305,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 288,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 271,20 kr /st - Spara 20%
Trixies Junior Magväska i ljusgrå och mintgrön är designad för att ge dig och ditt husdjur en bekväm och smidig upplevelse när ni är på språng. Den praktiska magväskan gör det möjligt för dig att bära ditt lilla husdjur fram på kroppen, vilket säkerställer optimal övervakning och nära kontakt. Tillverkad av mjuk och behaglig polyester och bomull, erbjuder denna väska en bekväm plats för ditt husdjur att vila i.
Väskan har en praktisk ingång på toppen som gör det enkelt att sätta in och ta ur ditt husdjur. Ett inbyggt kort koppel ger en extra säkerhetsfunktion, eftersom det förhindrar att ditt djur hoppar ur väskan när ni är ute och rör på er. Med sina mått på 60 x 22 x 20 cm och en maximal viktkapacitet på 5 kg, är den idealisk för mindre djur som behöver lite extra närhet och trygghet under era gemensamma äventyr.
Väskan har en praktisk ingång på toppen som gör det enkelt att sätta in och ta ur ditt husdjur. Ett inbyggt kort koppel ger en extra säkerhetsfunktion, eftersom det förhindrar att ditt djur hoppar ur väskan när ni är ute och rör på er. Med sina mått på 60 x 22 x 20 cm och en maximal viktkapacitet på 5 kg, är den idealisk för mindre djur som behöver lite extra närhet och trygghet under era gemensamma äventyr.
| Streckkod | 4047974289488 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Ljusgrå/Mintgrön |
| Längd | 60,00 cm |
| Bredd | 22,00 cm |
| Höjd | 20,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 5,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



