669,00 kr
I lager
SKU
36909
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 602,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 568,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 535,20 kr /st - Spara 20%
Trixie Transportväska Joe erbjuder en bekväm och säker resa för ditt husdjur med sin robusta konstruktion. Tillverkad av högkvalitativ polyester med nätsidor, garanterar den en utmärkt luftcirkulation. Inuti finns en vadderad dyna med avtagbart överdrag i lammskinnsimitation som ger extra komfort.
Med möjligheten att öppna väskan framifrån, uppifrån och från sidan, kan du enkelt komma åt ditt husdjur när som helst. En avtagbar och justerbar axelrem gör det smidigt att bära, medan det korta integrerade kopplet säkerställer att ditt djur inte kan hoppa ut. Väskan har en transportvikt på max 10 kg och måtten 47 x 28 x 28 cm, vilket gör den idealisk för små till medelstora djur.
Med möjligheten att öppna väskan framifrån, uppifrån och från sidan, kan du enkelt komma åt ditt husdjur när som helst. En avtagbar och justerbar axelrem gör det smidigt att bära, medan det korta integrerade kopplet säkerställer att ditt djur inte kan hoppa ut. Väskan har en transportvikt på max 10 kg och måtten 47 x 28 x 28 cm, vilket gör den idealisk för små till medelstora djur.
| Streckkod | 4011905288475 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Brun |
| Längd | 47,00 cm |
| Bredd | 28,00 cm |
| Höjd | 28,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 10,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



