369,00 kr
I lager
SKU
49287
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 332,10 kr /st - Spara 10%
Trixie Transportväska Madison Sand erbjuder en stilren och praktisk lösning för både resor och vardagsanvändning. Tillverkad i slitstark polyester, är denna väska lätt att fästa på en trolley, vilket gör den idealisk för den som är i rörelse. Med öppningar både framtill och på andra sidan är det enkelt att komma åt och klappa ditt djur utan att riskera att det smiter ut.
Väskan är utrustad med finmaskiga nätinsatser som ger utmärkt ventilation samtidigt som de fungerar som ett effektivt insektsnät. För extra bekvämlighet har Madison en vadderad, uttagbar bottenplatta och en avtagbar axelrem. Det integrerade korta kopplet i väskan ser till att ditt djur hålls säkert på plats under hela resan. Reflexer och säkerhetskoppel bidrar till en trygg transportupplevelse. Med en viktkapacitet på upp till 5 kg och en storlek på 42 x 19 x 28 cm, är Madison både praktisk och funktionell för ditt behov.
Väskan är utrustad med finmaskiga nätinsatser som ger utmärkt ventilation samtidigt som de fungerar som ett effektivt insektsnät. För extra bekvämlighet har Madison en vadderad, uttagbar bottenplatta och en avtagbar axelrem. Det integrerade korta kopplet i väskan ser till att ditt djur hålls säkert på plats under hela resan. Reflexer och säkerhetskoppel bidrar till en trygg transportupplevelse. Med en viktkapacitet på upp till 5 kg och en storlek på 42 x 19 x 28 cm, är Madison både praktisk och funktionell för ditt behov.
| Streckkod | 4011905708829 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Sand |
| Storlek | S |
| Längd | 42,00 cm |
| Bredd | 19,00 cm |
| Höjd | 28,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 5,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



