359,00 kr
Ej i lager
SKU
43056
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 323,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 305,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 287,20 kr /st - Spara 20%
Trixies Vattenfontän Flower 2L är perfekt utformad för både katter och hundar, och erbjuder alltid fräscht och naturligt kylt vatten. Den är utrustad med en effektiv filterfunktion som renar vattnet från skräp och smuts, vilket säkerställer att ditt husdjur alltid har tillgång till rent vatten.
Den kontinuerliga vattenrörelsen syresätter vattnet och kan uppmuntra ditt djur att dricka mer, vilket är viktigt för deras hälsa. Vattenfontänen levereras med ett utbytbart filter och en pålitlig vattenpump, vilket gör den enkel att underhålla och använda i det dagliga livet.
Den kontinuerliga vattenrörelsen syresätter vattnet och kan uppmuntra ditt djur att dricka mer, vilket är viktigt för deras hälsa. Vattenfontänen levereras med ett utbytbart filter och en pålitlig vattenpump, vilket gör den enkel att underhålla och använda i det dagliga livet.
| Streckkod | 4011905244464 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit/Grå |
| Passar | Filter till Vattenfontän Flower 2-pack |
| Volym (ml) | 2 000,00 ml |
| Längd | 18,50 cm |
| Bredd | 18,50 cm |
| Höjd | 13,00 cm |
| Material | Plast |
| Modell | 24446 |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



