1 599,00 kr
I lager
SKU
48874
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 519,05 kr /st - Spara 5%
Med Catit PIXI Smart 6-meal Feeder blir din katts måltider enkla och flexibla. Denna smarta foderautomat serverar upp till sex förportionerade måltider per dag, oavsett om det handlar om torrfoder, våtfoder eller godis. Du kan enkelt styra den via Catit PIXI-appen eller använda den praktiska LCD-displayen för att anpassa kattens måltidsschema efter dina behov.
Den roterande matskålen har sex fack, så du behöver bara fylla på en gång per dag. Fodret serveras enligt ditt schema, även mitt i natten, så att du slipper störas av hungriga kattljud. Två kylklampar ingår och håller våtfodret fräscht, medan torrfodret förblir krispigt hela dagen. Automatisering gör att du kan känna dig trygg med att din katt får sin mat när den behöver.
Designad med säkerhet i åtanke, stannar matskålen automatiskt om den stöter på motstånd och är helt säker för nyfikna tassar. Den har även en låsbar kontrollpanel för att förhindra att din katt kommer åt maten i förtid. Med sin stilrena, kattinspirerade design smälter Catit PIXI Smart 6-meal Feeder in i alla hem och underlättar för dig att ge din katt en varierad och balanserad kost varje dag.
Den roterande matskålen har sex fack, så du behöver bara fylla på en gång per dag. Fodret serveras enligt ditt schema, även mitt i natten, så att du slipper störas av hungriga kattljud. Två kylklampar ingår och håller våtfodret fräscht, medan torrfodret förblir krispigt hela dagen. Automatisering gör att du kan känna dig trygg med att din katt får sin mat när den behöver.
Designad med säkerhet i åtanke, stannar matskålen automatiskt om den stöter på motstånd och är helt säker för nyfikna tassar. Den har även en låsbar kontrollpanel för att förhindra att din katt kommer åt maten i förtid. Med sin stilrena, kattinspirerade design smälter Catit PIXI Smart 6-meal Feeder in i alla hem och underlättar för dig att ge din katt en varierad och balanserad kost varje dag.
| Streckkod | 022517437544 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Vit/Grå |
| Antal | 2st kylklampar medföjer |
| Bra att veta | Inbyggt Wi-Fi, stöder 2,4 GHz |
| Volym (ml) | 170,00 ml |
| Längd | 32,00 cm |
| Bredd | 34,50 cm |
| Höjd | 9,20 cm |
| Batteri | 4st C (används vid strömavbrott) |
| Material | Plast |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Catit



