59,90 kr
I lager
SKU
44413
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 53,91 kr /st - Spara 10%
Catit Self Groomer gör det enkelt för din katt att fixa sin egen pälsvård när och var den vill. Med en smart design fäster du enkelt borsten i rätt höjd, antingen på en plan vägg eller i ett hörn, så att din katt kan njuta av en egen spa-stund. Den avtagbara borsten samlar effektivt upp lösa katthår, vilket kan hjälpa till att minska mängden hår som sprids i ditt hem. Dessutom finns ett inbyggt fack där du kan tillföra torkad kattmynta för extra stimulans och attraktion.
Borsten är tillverkad av BPA-fria material och är enkel att montera isär för rengöring, vilket gör den både säker och praktisk. Med de medföljande självhäftande remsorna blir monteringen smidig och du kan lätt flytta och justera den vid behov. Sammanfattningsvis erbjuder Catit Self Groomer en bekväm och effektiv lösning för både dig och din katt, där komfort och funktionalitet förenas på ett hållbart sätt.
Borsten är tillverkad av BPA-fria material och är enkel att montera isär för rengöring, vilket gör den både säker och praktisk. Med de medföljande självhäftande remsorna blir monteringen smidig och du kan lätt flytta och justera den vid behov. Sammanfattningsvis erbjuder Catit Self Groomer en bekväm och effektiv lösning för både dig och din katt, där komfort och funktionalitet förenas på ett hållbart sätt.
| Streckkod | 022517431528 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Grå |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 9,50 cm |
| Höjd | 7,00 cm |
| Pälsfärg | Alla |
| Pälstyp | Släthårig, Korthårig, Strävhårig, Lockig, Långhårig, Raggig päls |
| Pälsvård för | Glans & Finish, Hårfällning, Massage, Rengöring |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Handkarda Massage46,90 kr -
Massage & Pälsbåge Grå239,00 kr -
Longhair Grooming Kit689,00 kr -
Shorthair Grooming Kit639,00 kr -
Circuit with Catnip Massager199,00 kr -
Senses 2.0 Wellness Center349,00 kr
Fler produkter från Catit



