36,90 kr
I lager
SKU
44433
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 33,21 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 31,37 kr /st - Spara 15%
Catit Senses 2.0 Curved Circuit Track är den perfekta byggdelen för att utöka eller reparera din katts bollbana. Den är kompatibel med Catit Senses Circuit, Play Circuit, Wave Circuit och Super Circuit. Med sitt enkla och smidiga klick-system blir det lätt att sätta ihop nya banor eller uppdatera befintliga.
Denna kurvdel fungerar både som en ersättningsdel om något skulle gå sönder och som en utbyggnadsdel för att ge din katt en mer varierad och stimulerande lekstund. Genom att bygga ut bollbanan kan du skapa nya, spännande utmaningar som håller din katt engagerad och aktiv.
Denna kurvdel fungerar både som en ersättningsdel om något skulle gå sönder och som en utbyggnadsdel för att ge din katt en mer varierad och stimulerande lekstund. Genom att bygga ut bollbanan kan du skapa nya, spännande utmaningar som håller din katt engagerad och aktiv.
| Streckkod | 022517448236 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Grön/Vit |
| Övrigt | Kan även byggas ihop med den blå banan Play Circuit och Speed Circuit. |
| Längd | 27,00 cm |
| Bredd | 10,00 cm |
| Höjd | 4,00 cm |
| Modell | Catit Senses 2.0 |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Senses 2.0 Digger199,00 kr -
Senses 2.0 Scratcher499,00 kr -
Senses 2.0 Wellness Center349,00 kr -
Senses 2.0 Grass Planter269,00 kr -
Senses 2.0 Super Circuit369,00 kr -
Senses 2.0 Wave Circuit239,00 kr -
Senses 2.0 Play Circuit199,00 kr -
Senses 2.0 Food Tree349,00 kr
Fler produkter från Catit








