669,00 kr
I lager
SKU
51965
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 602,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 568,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 535,20 kr /st - Spara 20%
Trixie Igloo Nora är en 2-vånings modell i SOFT Edition, klädd i vävt tyg med polyesterklädsel i ljusgrått. Med måtten 47 x 47 x 67 cm erbjuder den två nivåer med vadderade liggytor.
Konstruktionen är hopfällbar och utrustad med robusta MDF-skivor samt FSC®-certifierat trä från ansvarsfulla källor. Den halkfria botten bidrar till stabil placering.
Konstruktionen är hopfällbar och utrustad med robusta MDF-skivor samt FSC®-certifierat trä från ansvarsfulla källor. Den halkfria botten bidrar till stabil placering.
| Streckkod | 4011905744469 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Ljusgrå |
| Längd | 47,00 cm |
| Bredd | 47,00 cm |
| Höjd | 67,00 cm |
| Modell | SOFT Edition |
| Tvättråd | Handtvätt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie
-
Multikoppel Premium Skogsgrönfr. 49,95 kr Ord. 99,90 kr


