699,00 kr
I lager
SKU
44278
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 629,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 594,15 kr /st - Spara 15%
Trixies Katthus Cat Tower Saul erbjuder ett stilrent och praktiskt klöshus på tre våningar för din katt. Med en sida täckt av klösvänlig sisalmatta får din katt ett utmärkt utbud av ytor att vässa sina klor på, vilket skyddar dina möbler samtidigt som det tillfredsställer kattens naturliga beteende.
Detta katthus är inte bara funktionellt utan också smart designat med hopfällbar konstruktion som gör det enkelt att förvara när det inte används. Klöshuset är klätt i ett elegant möbeltyg och mjuk plysch, vilket gör det till ett snyggt komplement i ditt hem, oavsett inredningsstil. Med måtten 39 x 39 x 64 cm passar det perfekt i olika miljöer och ger samtidigt din katt en bekväm och rolig plats att leka och vila på.
Detta katthus är inte bara funktionellt utan också smart designat med hopfällbar konstruktion som gör det enkelt att förvara när det inte används. Klöshuset är klätt i ett elegant möbeltyg och mjuk plysch, vilket gör det till ett snyggt komplement i ditt hem, oavsett inredningsstil. Med måtten 39 x 39 x 64 cm passar det perfekt i olika miljöer och ger samtidigt din katt en bekväm och rolig plats att leka och vila på.
| Streckkod | 4011905444338 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå |
| Bra att veta | Sisal/väv/plysch (polyester): 260 g/m² |
| Längd | 39,00 cm |
| Bredd | 39,00 cm |
| Höjd | 64,00 cm |
| Bottenplatta | 39 x 39 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie
-
Denta Fun Chewing Ring Chickenfr. 45,43 kr Ord. 64,90 kr


