429,00 kr
I lager
SKU
45752
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 407,55 kr /st - Spara 5%
Trixie Klöshus Wilma är det perfekta stället för din katt att utforska och roa sig. Tillverkat av stabil MDF erbjuder det både hållbarhet och stil. Väggar och golv är täckta av klösvänlig wellpapp, vilket gör det till en utmärkt plats för både klösning och avslappning.
Förutom att ge ditt husdjur en plats att vässa klorna, fungerar det även som en mysig koja att leka och sova i. Skulle klösyta behöva förnyas, kan delarna enkelt bytas ut, vilket förlänger livslängden på klöshuset. Ingången är figursågad med ett charmigt kattmotiv, vilket gör det till ett stilfullt tillskott i hemmet.
Förutom att ge ditt husdjur en plats att vässa klorna, fungerar det även som en mysig koja att leka och sova i. Skulle klösyta behöva förnyas, kan delarna enkelt bytas ut, vilket förlänger livslängden på klöshuset. Ingången är figursågad med ett charmigt kattmotiv, vilket gör det till ett stilfullt tillskott i hemmet.
| Streckkod | 4011905625003 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Natur beige |
| Passar | Wellpapp Klöshus Wilma |
| Längd | 48,00 cm |
| Bredd | 28,00 cm |
| Höjd | 48,00 cm |
| Bottenplatta | 48 x 28 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



