289,00 kr
I lager
SKU
26430
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 260,10 kr /st - Spara 10%
Trixie Elementsäng är den perfekta viloplatsen för katter som älskar att söka sig till värmen. Den placeras enkelt på elementet och skapar en hög, trygg och behagligt varm utsiktsplats där din katt kan mysa ostört. Det avtagbara överdraget i mjuk långhårig plysch och mockaimitation ger en lyxigt ombonad känsla och gör sängen extra inbjudande året runt.
Den stabila metallramen har justerbara hållare som gör det enkelt att anpassa sängen till element med en tjocklek på 9–12 cm. När det är dags för rengöring kan överdraget tas av och tvättas i 30°C, vilket gör det lika praktiskt som det är bekvämt.
I en harmonisk färgkombination av creme och brunt blir Trixie Elementsäng ett stilfullt inslag i hemmet – och en varm favoritplats för din katt.
Den stabila metallramen har justerbara hållare som gör det enkelt att anpassa sängen till element med en tjocklek på 9–12 cm. När det är dags för rengöring kan överdraget tas av och tvättas i 30°C, vilket gör det lika praktiskt som det är bekvämt.
I en harmonisk färgkombination av creme och brunt blir Trixie Elementsäng ett stilfullt inslag i hemmet – och en varm favoritplats för din katt.
| Streckkod | 4011905431413 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Creme/Brun |
| Mått | Element tjocklek 9-12 cm |
| Längd | 45,00 cm |
| Bredd | 31,00 cm |
| Höjd | 26,00 cm |
| Tvättråd | Maskintvätt 30°C |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



