119,00 kr
I lager
SKU
28551
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 107,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 101,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 95,20 kr /st - Spara 20%
Kattsele & Koppel Line från Trixie är ett stilfullt och praktiskt set som gör promenaderna både trygga och bekväma för medelstora katter. Den följsamma nylonselen är dekorerad med charmiga ränder och prickar och har justerbart hals- och bröstmått, vilket gör att den enkelt kan anpassas till kattens kropp för en säker och skön passform.
Det smidiga snabblåset av plast gör selen lätt att ta på och av, och det matchande kopplet ger en enhetlig och snygg look. Setet levereras i mixade färger och passar perfekt för katter som gillar att utforska världen utanför hemmet på ett tryggt och kontrollerat sätt.
Det smidiga snabblåset av plast gör selen lätt att ta på och av, och det matchande kopplet ger en enhetlig och snygg look. Setet levereras i mixade färger och passar perfekt för katter som gillar att utforska världen utanför hemmet på ett tryggt och kontrollerat sätt.
| Streckkod | 4011905418629 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Blandade färger |
| Längd | 120,00 cm |
| Bredd | 1,00 cm |
| Bröstmått | 27-45 cm |
| Mönster | Randig |
| Passar (katt) | Vuxen katt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



