62,90 kr
I lager
SKU
49424
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 56,61 kr /st - Spara 10%
All For Paws Kattleksak Butterflies 2-p, ett set av lekfulla fjärilar som fångar din katts naturliga jaktinstinkter. Dessa kattleksaker är designade för att uppmuntra aktiv lek och motion, vilket håller din katt både road och i form. För att göra dem ännu mer lockande innehåller de kattmynta, vilket förstärker leklusten hos din fyrbenta vän.
Fjärilarna kommer i ett tvåpack och levereras i mixade färger och varianter, vilket bidrar till en extra dimension av överraskning och glädje. Tillverkade i slitstark polyester är de både hållbara och tåliga, så att katten kan njuta av dem länge. Denna stimulerande leksak är perfekt för att skapa en roligare vardag för din katt.
Fjärilarna kommer i ett tvåpack och levereras i mixade färger och varianter, vilket bidrar till en extra dimension av överraskning och glädje. Tillverkade i slitstark polyester är de både hållbara och tåliga, så att katten kan njuta av dem länge. Denna stimulerande leksak är perfekt för att skapa en roligare vardag för din katt.
| Streckkod | 847922020217 |
|---|---|
| Varumärke | All For Paws |
| Färg | Mixade färger |
| Antal | 2-pack |
| Längd | 10,50 cm |
| Bredd | 7,50 cm |
| Höjd | 2,00 cm |
| Passar (djur) | Katt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från All For Paws



