47,90 kr
I lager
SKU
44437
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 43,11 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 40,72 kr /st - Spara 15%
Catit Senses 2.0 Fireball är en spännande leksak för katter som aktiveras av rörelse och ger ifrån sig ett fascinerande blixtljus. Denna innovativa boll är designad för att enkelt kunna användas tillsammans med de olika banorna i Play Circuit, Wave Circuit och Super Circuit, vilket gör leken ännu mer dynamisk och engagerande för din katt.
Med sin kompakta storlek på fyra centimeter i diameter är den lätt att jaga runt, och de utbytbara batterierna säkerställer långvarig underhållning. Fireball ger din katt möjlighet till bus och aktivitet, oavsett tid på dygnet, och tillför en extra dimension till deras lekutrymme.
Med sin kompakta storlek på fyra centimeter i diameter är den lätt att jaga runt, och de utbytbara batterierna säkerställer långvarig underhållning. Fireball ger din katt möjlighet till bus och aktivitet, oavsett tid på dygnet, och tillför en extra dimension till deras lekutrymme.
| Streckkod | 022517431603 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Röd |
| Antal | 1-pack |
| Övrigt | Kan även byggas ihop med den blå banan Play Circuit och Speed Circuit. |
| Längd | 4,00 cm |
| Bredd | 4,00 cm |
| Höjd | 4,00 cm |
| Batteri | Inkluderar 2 utbytbara batterier |
| Modell | Catit Senses 2.0 |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Senses Ersättningsboll 2-pack99,90 kr
Fler produkter från Catit









