34,90 kr
I lager
SKU
44435
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 31,41 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 29,67 kr /st - Spara 15%
Catit Senses 2.0 Raised Circuit Track är den perfekta vågformade komponenten för att ge din katt extra spänning i leken. Oavsett om du använder den med Catit Senses Circuit Play Circuit, Wave Circuit eller Super Circuit, så är denna del utmärkt för att förnya kattens leksystem. Det enkla klick-systemet gör det lätt att montera och bygga ut bollbanan efter behov.
Denna byggdel fungerar både som en ersättningsdel och som ett verktyg för att expandera den befintliga bollbanan. Genom att variera och bygga ut kattens bana skapas nya och spännande utmaningar som håller kattens nyfikenhet vid liv.
Denna byggdel fungerar både som en ersättningsdel och som ett verktyg för att expandera den befintliga bollbanan. Genom att variera och bygga ut kattens bana skapas nya och spännande utmaningar som håller kattens nyfikenhet vid liv.
| Streckkod | 022517448267 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Grön/Vit |
| Övrigt | Kan även byggas ihop med den blå banan Play Circuit och Speed Circuit. |
| Längd | 26,00 cm |
| Bredd | 10,00 cm |
| Höjd | 7,00 cm |
| Modell | Catit Senses 2.0 |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Senses 2.0 Digger199,00 kr -
Senses 2.0 Scratcher499,00 kr -
Senses 2.0 Wellness Center349,00 kr -
Senses 2.0 Grass Planter269,00 kr -
Senses 2.0 Super Circuit369,00 kr -
Senses 2.0 Wave Circuit239,00 kr -
Senses 2.0 Play Circuit199,00 kr -
Senses 2.0 Food Tree349,00 kr
Fler produkter från Catit








