35,90 kr
I lager
SKU
44434
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 32,31 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 30,52 kr /st - Spara 15%
Catit Senses 2.0 Straight Track är den perfekta byggdelen för att förnya din katts bollbana. Oavsett om du använder Catit Senses Circuit Play Circuit, Wave Circuit eller Super Circuit, är denna raka del lätt att integrera tack vare sitt enkla klick-system. Upplev glädjen i att enkelt kunna sätta samman och ta isär banan för att hålla leken ständigt intressant.
Denna del fungerar både som ersättning och som utbyggnad. Med Senses 2.0 Straight Track kan du skapa en längre och mer varierad bana som ger din katt nya utmaningar. Att bygga ut bollbanan är ett enkelt sätt att hålla lekmiljön stimulerande och engagerande för din katt varje dag.
Denna del fungerar både som ersättning och som utbyggnad. Med Senses 2.0 Straight Track kan du skapa en längre och mer varierad bana som ger din katt nya utmaningar. Att bygga ut bollbanan är ett enkelt sätt att hålla lekmiljön stimulerande och engagerande för din katt varje dag.
| Streckkod | 022517448243 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Grön/Vit |
| Övrigt | Kan även byggas ihop med den blå banan Play Circuit och Speed Circuit. |
| Längd | 26,00 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 5,00 cm |
| Modell | Catit Senses 2.0 |
Skriv din egen recension
Varianter
-
Senses 2.0 Scratcher499,00 kr -
Senses 2.0 Wellness Center349,00 kr -
Senses 2.0 Grass Planter269,00 kr -
Senses 2.0 Super Circuit369,00 kr -
Senses 2.0 Wave Circuit239,00 kr -
Senses 2.0 Play Circuit199,00 kr -
Senses 2.0 Digger199,00 kr -
Senses 2.0 Food Tree349,00 kr
Fler produkter från Catit








