349,00 kr
I lager
SKU
13334
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 314,10 kr /st - Spara 10%
PetSafe Staywell Classic 919 är en vit kattlucka med manuell 4-vägslåsfunktion som gör det enkelt att styra kattens rörelser in och ut ur hemmet. Den transparenta luckan hålls på plats av en magnet i nederkanten, vilket ger en stabil och tyst stängning vid varje passage.
Modellen kan monteras i dörrar av trä, glas och metall samt i väggar, vilket gör installationen flexibel för olika bostäder. Staywell Classic 919 är en pålitlig och funktionell lösning för dig som vill ge katten frihet samtidigt som du behåller full kontroll över när luckan ska vara öppen, låst eller begränsad i en viss riktning.
Modellen kan monteras i dörrar av trä, glas och metall samt i väggar, vilket gör installationen flexibel för olika bostäder. Staywell Classic 919 är en pålitlig och funktionell lösning för dig som vill ge katten frihet samtidigt som du behåller full kontroll över när luckan ska vara öppen, låst eller begränsad i en viss riktning.
| Streckkod | 5011569008517 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Vikt | Passar djur upp till 7 kg |
| Passar | PetSafe Tunnel 919, 932 |
| Bra att veta | 4-vägs - Låsfunktion med fyra inställningar: IN, UT, IN och UT samt LÅST |
| Bredd | 16,00 cm |
| Höjd | 13,70 cm |
| Djurets vikt (kg) | 7,00 kr |
| Lucka mått | 160 x 137 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 4-vägs |
| Modell | Staywell® Manual 4-Way Locking Classic Cat Flap |
| Utskärningshål | 169 mm x 169 mm eller Ø 210 mm |
| Ram yttermått | 224 x 224 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe





