639,00 kr
I lager
SKU
13335
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 607,05 kr /st - Spara 5%
PetSafe Staywell Classic 932 är en vit kattlucka med magnetisk 4-vägslåsfunktion, utvecklad för att ge kontrollerad och säker tillgång för katten. Tack vare den medföljande magnetnyckeln öppnas luckan endast av din katt, vilket minskar risken för att andra djur tar sig in. Den transparenta luckan hålls stabil av en magnet i nederkanten för en tyst och säker stängning.
Modellen är utrustad med en inbyggd tunnel som underlättar montering och kan installeras i dörrar av trä, glas och metall samt i väggar. De fyra låsalternativen gör det enkelt att styra om katten ska kunna gå ut, komma in, röra sig åt båda håll eller om luckan ska vara helt stängd. Staywell Classic 932 är en praktisk och pålitlig lösning för hem som vill kombinera trygghet med flexibilitet.
Modellen är utrustad med en inbyggd tunnel som underlättar montering och kan installeras i dörrar av trä, glas och metall samt i väggar. De fyra låsalternativen gör det enkelt att styra om katten ska kunna gå ut, komma in, röra sig åt båda håll eller om luckan ska vara helt stängd. Staywell Classic 932 är en praktisk och pålitlig lösning för hem som vill kombinera trygghet med flexibilitet.
| Streckkod | 5011569008531 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Vikt | Passar djur upp till 7 kg |
| Passar | PetSafe Tunnel 919, 932 / PetSafe Staywell Magnetic Key |
| Bra att veta | 4-vägs - Låsfunktion med fyra inställningar: IN, UT, IN och UT samt LÅST |
| Övrigt | 1st magnetnyckel ingår |
| Bredd | 16,00 cm |
| Höjd | 13,70 cm |
| Djurets vikt (kg) | 7,00 kr |
| Installationsdjup | 45 - 60 mm |
| Lucka mått | 160 x 137 mm |
| Låsfunktion | Magnetisk |
| Låsning | 4-vägs |
| Modell | Staywell® Magnetic 4-Way Locking Classic Cat Flap |
| Utskärningshål | 169 mm x 169 mm eller Ø 210 mm |
| Ram yttermått | 224 x 224 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe






