59,90 kr
I lager
SKU
38350
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 53,91 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 50,92 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 47,92 kr /st - Spara 20%
Trixie Tunnel XL 44241 Vit är en praktisk tilläggsdel till Trixie kattlucka, tillverkad av slitstark hårdplast. Den vita tunneln monteras enkelt mellan inner- och ytterdelen av kattluckan och är designad för att effektivt dölja eventuella hålrum i väggar och dörrar, vilket ger en mer estetisk och välintegrerad lösning.
Denna tunnel är specifikt anpassad för Trixie Kattdörr Tunnel XL Vit, modell 44241 [38345]. Med en mått på 19,7 x 21,7 cm och en tjocklek på 27 mm, säkerställer den en sömlös installation och ett funktionellt resultat.
Denna tunnel är specifikt anpassad för Trixie Kattdörr Tunnel XL Vit, modell 44241 [38345]. Med en mått på 19,7 x 21,7 cm och en tjocklek på 27 mm, säkerställer den en sömlös installation och ett funktionellt resultat.
| Streckkod | 4011905442716 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit |
| Passar | Trixie Kattdörr Tunnel, modell 44241 [38345] |
| Bredd | 20,00 cm |
| Höjd | 22,00 cm |
| Installationsdjup | 27 mm |
| Utskärningshål | 197 x 217 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie




