87,90 kr
I lager
SKU
41377
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 79,11 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 74,72 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 70,32 kr /st - Spara 20%
Trixies Keramikskål Upphöjd Berry är skålen för djurägare som vill ge sina vuxna katter och små hundar en mer ergonomisk ätställning. Dess lutande design på fot främjar en bekvämare matupplevelse för ditt husdjur. Skålen är tillverkad av keramik och dekorerad med charmiga tassmotiv runt kanten, vilket ger den en söt och stilren touch.
Med en diameter på 13 cm och en volym på 150 ml rymmer denna skål precis lagom med mat eller vatten. Den är inte bara funktionell och snygg, utan också praktisk i köket. Keramiken gör skålen lätt att rengöra, och den tål dessutom maskindisk.
Med en diameter på 13 cm och en volym på 150 ml rymmer denna skål precis lagom med mat eller vatten. Den är inte bara funktionell och snygg, utan också praktisk i köket. Keramiken gör skålen lätt att rengöra, och den tål dessutom maskindisk.
| Streckkod | 4047974247976 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Berry |
| Volym (ml) | 150,00 ml |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 13,00 cm |
| Material | Keramik |
| Motiv | Tassar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie
-
Denta Fun Baguette Kyckling 13cmReapris 17,45 kr Ord. 34,90 kr -
Denta Fun Croissant Kyckling 11cmReapris 18,45 kr Ord. 36,90 kr

