579,00 kr
Ej i lager
SKU
44264
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 521,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 492,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 463,20 kr /st - Spara 20%
Trixie Klösbräda Klösboll Jute erbjuder en unik kombination av form och funktion som tillfredsställer alla dina katters klösbehov. Den här runda klösbrädan har en generös klösyta, med ett stort klot som ger din katt möjlighet att klösa i 360 grader. Tillverkad av extra kattvänligt jute, erbjuder denna klösboll både hållbarhet och en naturlig klöskänsla som lockar.
Den kraftiga och stabila bottenplattan i MDF-trä ger en stadig grund och säkerställer att klösbrädan står stadigt när katten leker. Med en diameter på 29 cm och en höjd på 31 cm, passar den perfekt i hemmet och blir en favoritplats för både aktivitet och avslappning.
Den kraftiga och stabila bottenplattan i MDF-trä ger en stadig grund och säkerställer att klösbrädan står stadigt när katten leker. Med en diameter på 29 cm och en höjd på 31 cm, passar den perfekt i hemmet och blir en favoritplats för både aktivitet och avslappning.
| Streckkod | 4047974437216 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Beige/Brun |
| Längd | 29,00 cm |
| Bredd | 29,00 cm |
| Höjd | 31,00 cm |
| Bottenplatta | 29 x 29 cm |
| Klöspelare Ø | 29,00 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



