1 199,00 kr
I lager
SKU
44283
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 079,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 1 019,15 kr /st - Spara 15%
Trixies klösmöbel Junior Lunito är det perfekta valet för små katter och kattungar som behöver en egen plats för lek och vila. Denna klösmöbel erbjuder en mysig sovkoja där katten kan dra sig undan för att slappna av, samt en hammock och en kantbädd som ger ytterligare alternativ för bekvämt vilande.
Möbeln är vackert inklädd i mjuk teddy och plysch, vilket gör den både inbjudande och stilfull i alla hem. Klöspelarna är omsorgsfullt lindade med slitstarkt sisalrep, vilket gör dem perfekta för att tillfredsställa kattens naturliga behov av att klösa. Med en höjd på 71 cm är Junior Lunito en kompakt lösning som erbjuder allt en liten katt kan önska sig.
Möbeln är vackert inklädd i mjuk teddy och plysch, vilket gör den både inbjudande och stilfull i alla hem. Klöspelarna är omsorgsfullt lindade med slitstarkt sisalrep, vilket gör dem perfekta för att tillfredsställa kattens naturliga behov av att klösa. Med en höjd på 71 cm är Junior Lunito en kompakt lösning som erbjuder allt en liten katt kan önska sig.
| Streckkod | 4047974444429 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå/Grön |
| Bra att veta | Sisal: Ø 6 mm/teddy plysch (polyester): 270 g/m² |
| Längd | 52,00 cm |
| Bredd | 34,00 cm |
| Höjd | 71,00 cm |
| Bottenplatta | 52 x 34 cm |
| Klöspelare Ø | 8,00 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



