1 349,00 kr
I lager
SKU
44284
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 214,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 1 146,65 kr /st - Spara 15%
Trixie Klösmöbel Junior Pepito är det perfekta valet för små katter och kattungar som behöver en plats för både aktivitet och vila. Denna klösmöbel kombinerar en mysig sovkoja med en bekväm bädd och en hängmatta, vilket ger din katt en egen liten värld av komfort och avkoppling.
Möbeln är inklädd i mjuk plysch som ger en behaglig känsla, medan klöspelarna och klösrampen är täckta med slitstarkt sisal för att tillgodose kattens naturliga klösbehov. Med en höjd på 98 cm blir det en tilltalande plats för både lek och vila.
Möbeln är inklädd i mjuk plysch som ger en behaglig känsla, medan klöspelarna och klösrampen är täckta med slitstarkt sisal för att tillgodose kattens naturliga klösbehov. Med en höjd på 98 cm blir det en tilltalande plats för både lek och vila.
| Streckkod | 4047974444351 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå |
| Bra att veta | Sisal: ø 4 mm/plysch (polyester): 250 g/m² |
| Längd | 48,00 cm |
| Bredd | 48,00 cm |
| Höjd | 98,00 cm |
| Bottenplatta | 52 x 34 cm |
| Klöspelare Ø | 8,00 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



