299,00 kr
I lager
SKU
45755
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 284,05 kr /st - Spara 5%
Trixie Klösmöbel Junior Winnie erbjuder en idealisk lösning för små och unga katter, speciellt som deras första klösmöbel. Denna klösmöbel kombinerar både en klöspelare och en klösbräda, vilka är tillverkade av slitstarkt och tassvänligt sisal. Detta material ger katten en perfekt yta att klösa och vässa sina klor på samtidigt som det motverkar oönskat klösande på andra möbler.
En unik egenskap hos Klösmöbel Junior Winnie är massageborsten som finns under klösbron. Den ger katten extra stimulans och en underbar massage, vilket bidrar till både fysisk aktivitet och avslappning. Möbelns yta är täckt med mjuk och långhårig plysch, vilket gör den extra mysig och inbjudande för din lilla vän. Detta skapar en trivsam och stimulerande miljö för din katt att utforska och njuta av.
En unik egenskap hos Klösmöbel Junior Winnie är massageborsten som finns under klösbron. Den ger katten extra stimulans och en underbar massage, vilket bidrar till både fysisk aktivitet och avslappning. Möbelns yta är täckt med mjuk och långhårig plysch, vilket gör den extra mysig och inbjudande för din lilla vän. Detta skapar en trivsam och stimulerande miljö för din katt att utforska och njuta av.
| Streckkod | 4011905445748 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå/Beige |
| Längd | 35,00 cm |
| Bredd | 25,00 cm |
| Höjd | 43,00 cm |
| Bottenplatta | 25 x 35 cm |
| Klöspelare Ø | 7,30 cm |
| Skruvdimension | M8 |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



