Trixie Klösmöbel Lonni i rosa plysch är en elegant kombination av lek, klösning och avkoppling för din katt. Klösträdets pelare är omgivna av slitstark jute, vilket uppmuntrar katten att vässa klorna på ett naturligt vis. Dess olika nivåer erbjuder gott om utrymme för klättring och avslappning, och högst upp finns en mysig säng med vadderad plattform och kant som ger extra trygghet.
Med en stilfull design klädd i mjuk plysch har Lonni en bred ribbad look som dessutom gör den till en vacker inredningsdetalj. Klösmöbeln kombinerar funktionalitet och estetik med sina dimensioner på 75 x 55 cm och en höjd på 132 cm, vilket passar perfekt i de flesta hem.
Med en stilfull design klädd i mjuk plysch har Lonni en bred ribbad look som dessutom gör den till en vacker inredningsdetalj. Klösmöbeln kombinerar funktionalitet och estetik med sina dimensioner på 75 x 55 cm och en höjd på 132 cm, vilket passar perfekt i de flesta hem.
| Streckkod | 4011905679969 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Rosa |
| Längd | 75,00 cm |
| Bredd | 55,00 cm |
| Höjd | 132,00 cm |
| Bottenplatta | 75 x 55 cm |
| Klöspelare Ø | 14,50 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



