Trixie Klösmöbel Mirella Vit 55 cm är det perfekta valet för din katt att både klösa och vila på. Den stilrena och bekväma möbeln har en extra mjuk säng längst upp, klädd i fluffig plysch med en densitet på 500 g/m², vilket skapar en trygg plats där katten kan vila och hålla uppsikt över sitt rike.
Klöspelaren är täckt av slitstark jute med en diameter på 5 mm, vilket ger katten ett utmärkt ställe att vässa klorna samtidigt som dina möbler skyddas. Mirellas robusta bas och tidlösa design gör den lätt att passa in i alla hem, och den stabila konstruktionen garanterar en säker plats för lugna stunder.
Med en vadderad liggyta och en diameter på 50 cm samt en höjd på 68 cm, kombinerar Trixie Klösmöbel Mirella funktion och stil. Den är skapad för att möta din katts naturliga behov av både lek och avkoppling i en harmonisk hemmamiljö.
Klöspelaren är täckt av slitstark jute med en diameter på 5 mm, vilket ger katten ett utmärkt ställe att vässa klorna samtidigt som dina möbler skyddas. Mirellas robusta bas och tidlösa design gör den lätt att passa in i alla hem, och den stabila konstruktionen garanterar en säker plats för lugna stunder.
Med en vadderad liggyta och en diameter på 50 cm samt en höjd på 68 cm, kombinerar Trixie Klösmöbel Mirella funktion och stil. Den är skapad för att möta din katts naturliga behov av både lek och avkoppling i en harmonisk hemmamiljö.
| Streckkod | 4011905679938 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit |
| Längd | 50,00 cm |
| Bredd | 50,00 cm |
| Höjd | 68,00 cm |
| Bottenplatta | Ø 50 cm |
| Klöspelare Ø | 12,00 cm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



