39,90 kr
I lager
SKU
48871
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 35,91 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 33,92 kr /st - Spara 15%
Catit Ice Pops Tray ger din katt en härlig och svalkande belöning under varma dagar. Den hjärtformade silikonformen är tillverkad av livsmedelssäkert material och gör det enkelt att skapa sex små glassbitar fyllda med kattens favoritslickgodis. Det är bara att fylla formarna, frysa in och servera dina egna hemmagjorda ispraliner.
De frysta godsakerna erbjuder inte bara en trevlig smakupplevelse, utan hjälper också till att hålla katten sval på ett lekfullt sätt. Den mjuka och böjbara formen gör det problemfritt att ta ut godsakerna utan att de går sönder. När du är klar med användningen kan formen enkelt rengöras i diskmaskinen, vilket sparar tid och ansträngning. Produkten har en kompakt storlek på 13 x 15 x 1,1 cm och rymmer upp till 12,5 ml.
De frysta godsakerna erbjuder inte bara en trevlig smakupplevelse, utan hjälper också till att hålla katten sval på ett lekfullt sätt. Den mjuka och böjbara formen gör det problemfritt att ta ut godsakerna utan att de går sönder. När du är klar med användningen kan formen enkelt rengöras i diskmaskinen, vilket sparar tid och ansträngning. Produkten har en kompakt storlek på 13 x 15 x 1,1 cm och rymmer upp till 12,5 ml.
| Streckkod | 022517438602 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Rosa |
| Volym (ml) | 12,50 ml |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 15,00 cm |
| Höjd | 1,10 cm |
| Material | Silikon/Gummi |
| Modell | Catit Creamy Heart-shaped Silicone Ice Tray |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Catit



