3 199,00 kr
I lager
SKU
48880
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 2 879,10 kr /st - Spara 10%
Catit PIXI Vision Smart Feeder är en innovativ foderautomat som ser till att din katt får sina måltider i tid, även när du inte är hemma. Med den kostnadsfria Catit PIXI-appen kan du enkelt fjärrstyra utfodringen och hålla koll på din katt via liveövervakning. Appen möjliggör även att du kan spela in videor, ta bilder och kommunicera med din katt i realtid tack vare tvåvägsljud.
Denna smarta foderautomat har en inbyggd högtalare där du kan spela in ett personligt meddelande som automatiskt spelas vid varje måltid, vilket gör det enkelt att locka din katt till matskålen med din röst. PIXI Vision Smart Feeder kan mata upp till 12 gånger per dag och tack vare ett lufttätt lock med fuktabsorberande insats hålls torrfodret fräscht längre. Skulle strömmen gå, tar en batteribackup över för att säkerställa att din katt alltid har tillgång till mat.
Catit PIXI Vision Smart Feeder kommer med flera praktiska funktioner som rörelsedetektering, notifikationer samt möjlighet att dela åtkomst med familj och vänner. Funktioner som snabb påfyllning och enkel rengöring gör foderautomaten till en smidig del av det moderna hemmet. Med appstyrning och HD-kamera ger denna foderautomat en smart och bekväm lösning för kattägare.
Denna smarta foderautomat har en inbyggd högtalare där du kan spela in ett personligt meddelande som automatiskt spelas vid varje måltid, vilket gör det enkelt att locka din katt till matskålen med din röst. PIXI Vision Smart Feeder kan mata upp till 12 gånger per dag och tack vare ett lufttätt lock med fuktabsorberande insats hålls torrfodret fräscht längre. Skulle strömmen gå, tar en batteribackup över för att säkerställa att din katt alltid har tillgång till mat.
Catit PIXI Vision Smart Feeder kommer med flera praktiska funktioner som rörelsedetektering, notifikationer samt möjlighet att dela åtkomst med familj och vänner. Funktioner som snabb påfyllning och enkel rengöring gör foderautomaten till en smidig del av det moderna hemmet. Med appstyrning och HD-kamera ger denna foderautomat en smart och bekväm lösning för kattägare.
| Streckkod | 022517437537 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Vit/Grå |
| Passar | Torrfoder upp till 9 mm |
| Bra att veta | Inbyggt Wi-Fi, stöder 2,4 GHz |
| Längd | 32,00 cm |
| Bredd | 19,10 cm |
| Höjd | 34,20 cm |
| Batteri | 4st C (används vid strömavbrott) |
| Modell | Catit PIXI Vision Smart Feeder |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Catit



