66,90 kr
I lager
SKU
48858
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 60,21 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 56,87 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 53,52 kr /st - Spara 20%
All For Paws Kattskål Cat Love Rosa. Denna charmiga kattskål är dekorerad med stilrena, transparenta fisk- och hjärtmotiv som lägger till en söt detalj till varje kattälskares hem. Med en tung botten och antiglidfunktion minskar risken för att skålen glider eller välter, vilket gör måltiderna lugnare för din katt.
Tillverkad i slitstark plast, är denna skål designad för att tåla daglig användning, oavsett om den används för mat eller vatten. De lätt lutande kanterna gör det enkelt för katten att komma åt innehållet. Med måtten Ø 11 x 4 cm och en volym på 190 ml, är den idealisk för såväl små som medelstora portioner.
Tillverkad i slitstark plast, är denna skål designad för att tåla daglig användning, oavsett om den används för mat eller vatten. De lätt lutande kanterna gör det enkelt för katten att komma åt innehållet. Med måtten Ø 11 x 4 cm och en volym på 190 ml, är den idealisk för såväl små som medelstora portioner.
| Streckkod | 847922024048 |
|---|---|
| Varumärke | All For Paws |
| Färg | Rosa/Vit |
| Volym (ml) | 190,00 ml |
| Längd | 11,00 cm |
| Bredd | 11,00 cm |
| Höjd | 4,00 cm |
| Material | Plast |
| Motiv | Fiskar, Hjärtan & Fiskben |
Skriv din egen recension
Fler produkter från All For Paws



