68,90 kr
I lager
SKU
49759
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 55,12 kr /st - Spara 20%
Ozami Kattskål Fiskar Blå, en rostfri skål som adderar både funktion och stil till din katts matplats. Med en dekorativ kant i färgglad design och ett lekfullt fiskmotiv blir den snabbt en favorit hos både dig och din katt. Denna skål är utmärkt för servering av både mat och vatten och är utformad med en antiglidbotten som håller den stadigt på plats under måltiderna.
Att hålla skålen ren är enkelt, då den tål maskindisk, vilket sparar tid och gör vardagen smidigare. Med en diameter på 12,5 cm och en volym på 350 ml passar den katter i alla åldrar. Den praktiska och charmiga designen gör Ozami Kattskål Fiskar Blå till ett välkommet tillskott vid varje matstation.
Att hålla skålen ren är enkelt, då den tål maskindisk, vilket sparar tid och gör vardagen smidigare. Med en diameter på 12,5 cm och en volym på 350 ml passar den katter i alla åldrar. Den praktiska och charmiga designen gör Ozami Kattskål Fiskar Blå till ett välkommet tillskott vid varje matstation.
| Streckkod | 7330002036589 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Blå/Silver |
| Volym (ml) | 350,00 ml |
| Längd | 12,50 cm |
| Bredd | 12,50 cm |
| Material | Rostfri |
| Motiv | Fiskar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



